Przenośniki Powietrzne - Ring-Vac™ systemy transportu pneumatycznego
Przenośniki powietrzne - Ring-Vac™ systemy transportu pneumatycznego  nie mają praktycznie żadnych ruchomych części, przenoszą powietrze z dużą prędkością i na dużych odległościach. Wykorzystują sprężone powietrza do potężnego, sprawnego działania zwężki wzdłuż jej długości, w kompaktowej obudowie o wysokiej zdolności przenoszenia na dużych odległościach.

Przenośniki powietrzne - Ring-Vac™ system transportu pneumatycznego  jest dostępny zarówno w postaci powlekanej aluminium lub wysoko temperaturowej stali nierdzewnej. Wystarczy zamocować standardowy rozmiar węża na każdym końcu Ring-Vac™ do stworzenia tego silnego systemu przesyłowego. Brak ruchomych części przyczynia się do bezobsługowej pracy a moc przepływu steruje się za pomocą regulatora ciśnienia.

Przenośniki powietrzne - Ring-Vac™ system transportu pneumatycznego dostępny jest w rozmiarach 1 "(25mm), 1-1/4" (32mm), 1-1/2 "(38 mm) i 2" (51mm).

Przenośnik powietrzny
Przenośniki powietrzne
Przenośnik Powietrzny - zasada działania
Sprężone powietrze wprowadza się w punkcie (A) do pierścieniowej komory rozprężnej a następnie wstrzykuje do gardzieli urządzenia przez specjalnie skierowane dysze. Te strumienie sprężonego powietrza utworzą próżnię na wlocie (C), który pociąga powietrze/materiał i przyspiesza przez urządzenie wylatując w punkcie (A) transportując materiał na duże odległości w pozycji pionowej lub poziomej.
Cechy
Korzyści
   
Wykonanie z powlekanego aluminium bez części ruchomych. Wysokotemperaturowe Modele ze stali nierdzewnej są dostępne do aplikacji w wysokich temperaturach i środowiskach korozyjnych.
Ustandaryzowanee rozmiary, aby pasowały na standardowe średnice węża. Gwintowane wersje łatwo połączyć regularnym gwintem rurowym: 1 "(25mm), 1-1/4" (32mm), 1-1/2 "(38mm), 2" (51mm), 2-1/2 "(64mm) , i 3 "(76 mm). Specjalne rozmiary są dostępne na zamówienie.
Kontrola przepływu materialu z pomocą regulatora ciśnienia.
Natychmiastowe włączanie/ wyłączanie, bez ruchomych części, nie ma zagrożenia porażenia prądem lub eksplozji.
Dłuższa żywotność w zróżnicowanych środowiskach niż modele konkurencji.Łatwe w użytkowaniu.Prosta i łatwa regulacja przepływu materiału.
Bezobsługowa eksploatacja.
Przenośnik Powietrzny - aplikacje
Typowe zastosowania które zastępują kosztowne, wymagające obsługi systemy dmuchaw i są szczególnie korzystne w aplikacjach cyklicznych.
Automotive
Przenoszą różnego rodzaju elementy:  łożyska, śruby, części metalowe i plastikowe oraz tworzywa sztuczne pochodzące z wtryskarek; w przetwórstwie  oraz w montażu.
Butelki
Ładuja i przenoszą zakrętki na linie montażowe.
Przemysł spożywczy
pomocą regulatora ciśnienia.
Natychmiastowe włączanie/ wyłączanie, bez ruchomych części, nie ma zagrożenia porażenia prądem lub eksplozji.
Przenośnik powietrzny
GREENTEC MQL
Zapytaj o Produkt
 
Skontaktuj sie z nami 61 670 33 67