Pistolety Safety Air Blowoff Guns Od NEX-Flow ™
Na świecie sprzedaje sie wiele tanich pistoletów   na sprężone powietrze. Nie wszystkie są bezpieczne w użyciu i mogą być przyczyną niebezpiecznych zjawisk "dead-end preessure".

"Dead-end pressure" - zjawisko martwego ciśnienia końcowego występuje, gdy dysza lub wylot węża, rury lub innej przysłony  jest zablokowany. Blokowanie  wysokiego ciśnienia wylotowe powietrza ręką lub inną częścią ciała może prowadzić do wprowadzenia powietrza do organizmu przez skórę, powodując uszkodzenia tkanek miękkich lub pęcherzyk powietrza w krwiobiegu, znanego jako zatoru. Jeśli powietrze wejdzie przez np. jamę nosa lub ucho, uszkodzenia fizyczne  mogą być ogromne.

Pistolet na powietrze Safety Air Gun
Bezpieczne pistolety od Nex Flow™ są trwałe, i wygodne w użyciu, zawierają nasze wydajne dysze powietrza do produkcji wysokiego laminarnego przepływu powietrza na "wyjściu" , minimalizując wykorzystanie sprężonego powietrza i poziom hałasu.

Najważniejszym  powodem, aby korzystać z  Safety Air Blowoff Guns  z naszymi dyszami powietrznymi jest bezpieczeństwo. Wszystkie dysze powietrzne    i dysze Jet spełniają normy OSHA CFR 1910.242 (b) dla martwego ciśnienia końcowego (dead-end pressure). Poziom hałasu jest znacznie niższy w porównaniu ze standardowymi pistoletami przy dodatkowym mniejszym zużyciu energii.


Istnieją dwa rodzaje Safety Air Blowoff Guns do wyboru w zależności od indywidualnego gustu i komfortu. Easy Gun Safety Grip lub Hand Comfort Button Gun.
Pistolet na powietrze przedmuchiwanie podczas wiercenia
Pistolet Easy Grip Safety Gun
Pistolet Hand Comfort Button Gun
Easy grip safety Gun
Hand Comfort Button Gun
Nex Flow ™ likwiduje zamieszanie z dyszami powietrznymi. Nie potrzebujesz już setki różnych dysz. Dysze w naszej ofercie mają różne rozmiary i gniazda oraz im więcej zużywają powietrza, tym większa jest ich siła. Typowa jest redukcja hałasu do 10 dBA, jak również mniejsze zużycie powietrza w porównaniu do otwartych dysz i rur.

Z pomocą naszej oferty możesz wybrać dysze najbardziej odpowiednią dla Twojej aplikacji.

Safety Air Blowoff Guns -  Akcesoria

Możesz wybrać anodowaną  przedłużkę lub wąż Flex do pistoletu Easy Grip. Rurki są dostępne w długościach 6 ", 12", 18 ", 24" i 36 " wąż  Flex jest dostępny w długościach 6" i 12 ".
Przedłużka anodowana
Wąż giętki Flex
przedłużka anodowana
wąż Flex
GREENTEC MQL
Zapytaj o Produkt
Skontaktuj sie z nami 61 670 33 67